Google onstuitbaar

Google, de meest gebruikte zoekmachine, blijft groeien. De afgelopen maanden steeg haar populariteit opnieuw met 1,6%. Uit metingen van OneStat.com blijkt, dat de zoekmachine in ons land nu een marktaandeel heeft van 51,3%, gevolgd door MSN (16,1%) en Ilse (7,5%).

De meeste internetters vertrouwen er op, dat zij bij Google in één keer de juiste link vinden.

Met Ilse, die onlangs haar zoekmachine vernieuwde, gaat het niet zo goed. Zij verliest marktaandeel. Het is niet duidelijk of de daling van de bezoekers te maken heeft met de introductie van de vernieuwde zoekmachine.


Meer van dit soort info? Ga naar Tips en nieuws » Zoekmachines » Google onstuitbaar

Publicatiedatum: 01-09-2003. De inhoud van dit artikel is auteursrechtelijk beschermd. Indien dit artikel interessant is voor u, biedt PROSEO u de mogelijkheid het te gebruiken. Neem hiervoor contact op. PROSEO heeft bij het schrijven van dit artikel Webwereld als bron gebruikt.

Nieuws & tips ontvangen

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws en de nieuwste tips op online marketing gebied? Meldt u dan hier aan voor onze nieuwsbrief.


E-Mail *