Zoekmachine als detective

Internetgebruikers maken vaak gebruik van zoekmachines om informatie over zichzelf of over bekenden te achterhalen. Dat komt naar voren uit een onderzoek dat Harris Interactive uitvoerde voor Microsoft.

Naast populaire zoekonderwerpen als reizen, gezondheid, entertainment, actuele evenementen, nieuws en weer, wordt hoog gescoord met zoekacties naar informatie over vrienden, kennissen, verloofdes, collega's, bazen en klanten.

Bijna de helft (49 %) de 2231 respondenten van het onderzoek gebruikt zoekmachines geregeld om te speuren naar informatie over een vriend, een vroegere vriend of een kennis, 39 % zoekt informatie over zichzelf en 29 % speurt naar gegevens over familieleden.


Meer van dit soort info? Ga naar Tips en nieuws » Zoekmachines » Zoekmachine als detective

Publicatiedatum: 01-07-2004. De inhoud van dit artikel is auteursrechtelijk beschermd. Indien dit artikel interessant is voor u, biedt PROSEO u de mogelijkheid het te gebruiken. Neem hiervoor contact op. PROSEO heeft bij het schrijven van dit artikel Adformatie als bron gebruikt.

Nieuws & tips ontvangen

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws en de nieuwste tips op online marketing gebied? Meldt u dan hier aan voor onze nieuwsbrief.


E-Mail *