Nieuwe zoekmachines

Een aantal nieuwelingen, waaronder Mooter, Eurekster en Dipsie, probeert vaste grond te verwerven op de markt voor zoekmachines. De start-up's proberen veelal gepersonaliseerde zoekresultaten te geven. Twee jaar geleden waren het Wisenut en Teoma die behoorden tot de uitdagers van Google. Teoma kwam in handen van zoekmachine AskJeeves, dat de technologie in zijn eigen zoekmachine integreerde, en Wisenut werd gekocht door Cnet. Eén ding is zeker, de nieuwelingen houden de grote zoekmachines wakker.


Meer van dit soort info? Ga naar Tips en nieuws » Zoekmachines » Nieuwe zoekmachines

Publicatiedatum: 01-03-2005. De inhoud van dit artikel is auteursrechtelijk beschermd. Indien dit artikel interessant is voor u, biedt PROSEO u de mogelijkheid het te gebruiken. Neem hiervoor contact op. PROSEO heeft bij het schrijven van dit artikel www.emerce.nl als bron gebruikt.

Nieuws & tips ontvangen

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws en de nieuwste tips op online marketing gebied? Meldt u dan hier aan voor onze nieuwsbrief.


E-Mail *