Yahoo! in de wolken

Yahoo! wordt de exclusieve zoekmachine in de Boeingvliegtuigen. Het internetbedrijf tekende hiervoor een overeenkomst met Boeing.

De overeenkomst start eind 2005. Yahoo wordt hiermee de sponsor van de in-flight internetdienst op Boeingtoestellen. Daarnaast kunnen passagiers zoeken via de search engine van Yahoo. Ook krijgen zij betaalde zoekresultaten te zien van Yahoo Search (Overture).

In de Boeingtoestellen kan men met de eigen laptop verbinding maken, vervolgens kan men via de speciale Boeingportal aan het internetten slaan.


Meer van dit soort info? Ga naar Tips en nieuws » Zoekmachines » Yahoo! in de wolken

Publicatiedatum: 01-08-2005. De inhoud van dit artikel is auteursrechtelijk beschermd. Indien dit artikel interessant is voor u, biedt PROSEO u de mogelijkheid het te gebruiken. Neem hiervoor contact op. PROSEO heeft bij het schrijven van dit artikel Marketing Online als bron gebruikt.

Nieuws & tips ontvangen

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws en de nieuwste tips op online marketing gebied? Meldt u dan hier aan voor onze nieuwsbrief.


E-Mail *