Overture heet nu Yahoo! Search Marketing
Online advertentiebedrijf Overture gaat in Europa Yahoo! Search Marketing heten. Met de nieuwe naam hoopt het bedrijf een grotere doelgroep aan te spreken. De naam Overture is bij kleinere en branche-vreemde partijen nauwelijks bekend.
In de Verenigde Staten wijzigde Overture haar naam vorig jaar al in Yahoo! Search Marketing. De dochteronderneming van Yahoo! is gespecialiseerd in gesponsorde tekstadvertenties: het plaatsen van reclamelinks bij zoekresultaten en op inhoudelijk relevante pagina's. In Nederland groeide de omzet van Yahoo! Search Marketing afgelopen jaar met 155 procent. De naamswijziging sluit goed aan op de doelstelling van Yahoo! Search Marketing om dit jaar ook kleinere partijen in het partnernetwerk op te nemen. Overture is sinds 2003 actief in NederlandMeer van dit soort info? Ga naar Tips en nieuws » Zoekmachines » Overture heet nu Yahoo! Search Marketing
Publicatiedatum: 01-03-2006. De inhoud van dit artikel is auteursrechtelijk beschermd. Indien dit artikel interessant is voor u, biedt PROSEO u de mogelijkheid het te gebruiken. Neem hiervoor contact op. PROSEO heeft bij het schrijven van dit artikel Emerce.nl als bron gebruikt.
Nieuwe artikelen:
Google publiceert populairste zoektermen van 2011 (2011-12-20)
Aanklacht illegale AdWords (2011-09-26)
Privé-info uit zoekmachine? (2011-09-26)
Google: bellen via internet (2011-09-26)
Google-proof móet (2011-09-26)
Oudere artikelen:
MSN wordt Windows Live Search (2006-03-01)
CBP wil meer toezicht op Google (2006-04-01)
Zoekmachine voor verdachte bestanden (2006-04-01)
Microsoft verslaat Google (2006-04-01)
Ilse mag blijven (2006-05-01)