Recessie zichtbaar in zoekgedrag
Nederlanders zoeken momenteel vaak op de termen ‘besparen’ en ‘bezuinigen’. De daadwerkelijke bestedingen van consumenten aan duurzame goederen, zoals witgoed en auto’s, laten een daling zien. De zoekopdrachten op internet zijn eerder beschikbaar dan de economische cijfers en lopen soms zelfs voor op de daadwerkelijke ontwikkelingen in de economie.
Dit blijkt uit een analyse van het ING Economisch Bureau, waarin de koppeling wordt gelegd tussen de mening van de consument, het zoekgedrag op internet en de actuele economische ontwikkelingen.
Meer van dit soort info? Ga naar Tips en nieuws » Zoekmachine optimalisatie » Recessie zichtbaar in zoekgedrag
Publicatiedatum: 25-11-2009. De inhoud van dit artikel is auteursrechtelijk beschermd. Indien dit artikel interessant is voor u, biedt PROSEO u de mogelijkheid het te gebruiken. Neem hiervoor contact op. PROSEO heeft bij het schrijven van dit artikel admanager.nl als bron gebruikt.
Nieuwe artikelen:
Hoe bepaal je de juiste trefwoorden voor zoekmachine optimalisatie? (2012-02-07)
Betere vindbaarheid door gebruik van Sociale Media? (2011-12-20)
Door optimalisatie meer biedingen (2011-09-26)
Meten nog steeds weten? (2011-09-06)
3 Way Linking geen linkruil (2011-09-06)
Oudere artikelen:
Geen verrassing in Google ranking (2009-09-01)
Google: nieuwe zoektechnologie (2009-08-01)
SEO vindt meer klanten (2009-06-01)
Regels voor zoekmachine marketing bureau (2009-05-01)
Google: nieuwe zoektechnieken (2009-04-01)