Regels voor zoekmachine marketing bureau
Een nieuwe gedragscode voor zoekmachine marketing bureau's moet de Nederlandse markt op dit gebied transparanter maken. De oude code voldoet niet meer.
Wolter Tjeenk Willink, voorzitter van de IAB Taskforce Search, die de regels heeft opgesteld: “De oude code ging er van uit, dat de bureaus zich hielden aan de zwart-wit richtlijnen van zoekmachines, maar dat soms is onwerkbaar.”
De nieuwe code, te vinden op de website van het IAB uit Amsterdam, gaat meer uit van géboden in plaats van vérboden. Zij geeft informatie over richtlijnen voor zoekmachineoptimalisatie en over optimalisatiemethoden en –technieken.
Meer van dit soort info? Ga naar Tips en nieuws » Zoekmachine optimalisatie » Regels voor zoekmachine marketing bureau
Publicatiedatum: 01-05-2009. De inhoud van dit artikel is auteursrechtelijk beschermd. Indien dit artikel interessant is voor u, biedt PROSEO u de mogelijkheid het te gebruiken. Neem hiervoor contact op. PROSEO heeft bij het schrijven van dit artikel emerce.nl als bron gebruikt.
Nieuwe artikelen:
Hoe bepaal je de juiste trefwoorden voor zoekmachine optimalisatie? (2012-02-07)
Betere vindbaarheid door gebruik van Sociale Media? (2011-12-20)
Door optimalisatie meer biedingen (2011-09-26)
Meten nog steeds weten? (2011-09-06)
3 Way Linking geen linkruil (2011-09-06)
Oudere artikelen:
Google: nieuwe zoektechnieken (2009-04-01)
SEO gaat SEA te lijf (2009-04-01)
Frans dorpje in de problemen (2009-03-01)
De zeven hoofdzonden van SEO marketing (2009-02-01)
Google start indexeren Hyves website profielen (2009-01-01)