Nieuwe Internet Marketing School
Online marketing vormt een sterk communicatiekanaal, maar kleine en middelgrote bedrijven stappen gemakkelijk naar online marketingbureau’s, waar ze zich blindelings laten begeleiden. De Internet Marketing School (IMS) wil de kracht van goede internetmarketing aantonen en bedrijfsleiders kennis laten maken met de nieuwste trends en technologieën.
Oprichter is Jan-Willem Vanhaelewyn (23). Hij zegt: ‘Na een kleine investering in die nieuwe domeinnaam pc-leuven.be hebben we veel nieuwe klanten gekregen, omdat we een achtergrond in de informatica hebben’.
De cursus is van start gegaan op 14 september en duurt zes weken. De lessen worden door verschillende docenten gegeven.
Meer van dit soort info? Ga naar Tips en nieuws » Overig » Nieuwe Internet Marketing School
Publicatiedatum: 21-09-2010. De inhoud van dit artikel is auteursrechtelijk beschermd. Indien dit artikel interessant is voor u, biedt PROSEO u de mogelijkheid het te gebruiken. Neem hiervoor contact op. PROSEO heeft bij het schrijven van dit artikel dvo.be als bron gebruikt.
Nieuwe artikelen:
Social media bezoekers beter volgen (2012-01-10)
Twitter Web Analytics (2011-09-26)
Verslaafd aan internet (2011-09-06)
Geboortedatum vaak wachtwoord (2011-09-06)
Social Media op reis (2011-09-06)
Oudere artikelen:
(Tw)eat this! (2010-09-21)
Alleen nog maar interessante advertenties (2010-09-21)
Navigatie op 'geleerde sites' kan beter (2010-08-23)
Surfen mag alleen in klein bedrijf (2010-08-23)
URL-verkortingsdiensten groeien (2010-08-23)