Navigatie op 'geleerde sites' kan beter

De dertien Nederlandse universiteiten kunnen hun websites nog veel verbeteren. Met name op het gebied van subnavigatie en toegankelijkheid.

Ook worden bezoekers onvoldoende gestimuleerd om door de site heen te surfen. Dat blijkt uit onderzoek van enkele internetmarketeers.

De site van Universiteit Utrecht scoort met een cijfer 7,1 het best. Die van Rijksuniversiteit Groningen krijgt de laagste waardering: 6,1. Utrecht krijgt hoge punten voor heldere navigatie, duidelijke labels en goede subnavigatie.

Wat de Groningse subnavigatie betreft: links in de tekst verwijzen vaak naar een ander deel van de site, waardoor de bezoeker het overzicht verliest.


Meer van dit soort info? Ga naar Tips en nieuws » Overig » Navigatie op 'geleerde sites' kan beter

Publicatiedatum: 23-08-2010. De inhoud van dit artikel is auteursrechtelijk beschermd. Indien dit artikel interessant is voor u, biedt PROSEO u de mogelijkheid het te gebruiken. Neem hiervoor contact op. PROSEO heeft bij het schrijven van dit artikel computable.nl als bron gebruikt.

Nieuws & tips ontvangen

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws en de nieuwste tips op online marketing gebied? Meldt u dan hier aan voor onze nieuwsbrief.


E-Mail *