Internet maakt gelukkig

Terwijl veel wetenschappers suggereren dat regelmatig internetgebruik leidt tot stress en verslaving, beweren Britse onderzoekers het tegendeel. Volgens hen maakt internet gelukkig.

In opdracht van de Britse Chartered Institute of IT (BCS) analyseerde een Britse denktank de resultaten van een wereldwijd waardeonderzoek van 2005 tot en met 2007. Via die studiegegevens van 35.000 mensen over de hele wereld, kwamen de onderzoekers tot hun besluit.

De toegang tot het internet vergroot het gevoel van veiligheid, persoonlijke vrijheid en controle bij mensen. Vrouwen halen het meeste voordeel uit het internet.


Meer van dit soort info? Ga naar Tips en nieuws » Overig » Internet maakt gelukkig

Publicatiedatum: 26-05-2010. De inhoud van dit artikel is auteursrechtelijk beschermd. Indien dit artikel interessant is voor u, biedt PROSEO u de mogelijkheid het te gebruiken. Neem hiervoor contact op. PROSEO heeft bij het schrijven van dit artikel emerce.nl als bron gebruikt.

Nieuws & tips ontvangen

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws en de nieuwste tips op online marketing gebied? Meldt u dan hier aan voor onze nieuwsbrief.


E-Mail *